• ŚLADAMI REIFREÓW I PIERNIKOWYCH SMAKOŁYKÓW

• W tym roku nie było tak łatwo… Uczniowie klas II musieli zamienić się w tajnych agentów, którzy odnajdą zaginione renifery. Mapa Doliny Mikołaja i super trudne zadania sprawiły naszym agentom niemałą trudność. Część z uczniów próbowała swoich sił w Pracowni Cukierniczej , by pod czujnym okiem p. Zuzi ozdobić smaczne pierniczki – przysmak Mikołaja.  Kod do Super Tajnej Skrytki, który agenci zdobyli w czasie wykonywania zadań otworzył drzwi do ukrytych upominków.

ope. Iwona Kląskała, Ewa Kowalczyk, Zuzanna Jedynak, Renata Centka

• ZAGADKI W GAZETCE SZKOLNEJ ROZWIĄZANE

• Przy okazji wizyty Świętego Mikołaja w budynku na  Parkowej- wręczono nagrody za prawidłowe rozwiązanie zagadki w gazetce szkolnej Olimpek. Szczęśliwi zwycięzcy to:

• Ewa Zielińska klasa 1D
            • Angelika Piechowicz klasa 2C
            • Wojciech Jazowski klasa 3C

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie oraz gratulujemy zwycięzcom!

opr. A. Adamczyk, K. Leśniak

• HO HO HO

• Wygląda na to, że w naszej szkole wszyscy byli , tzn. są grzeczni:). Mikołaj zawitał! Chyba spodobał mu się kolor czerwony przeważający tego dnia, jego czapki na naszych głowach i słodkości:). Jak zawsze nie przyszedł z pustymi rękami:). Dziękujemy Radzie Rodziców!

opr. ???

• KALENDARZ ADWENTOWY KLASY 2 C

• Dzisiaj rozpoczęliśmy klasowe odliczanie do Świąt. Ktoś podstępem skradł obraz Świętego Mikołaja i podzielił go na 24 kawałki. Brzmi ciekawie, prawda ? :) Naszą misją jest rozwiązać przygotowane karty pracy,zadania i zagadki, dzięki którym odzyskamy wszystkie kawałki obrazu. Pierwsze zadanie za nami - Zrobiliśmy piękne łańcuchy na choinkę, a w domu mamy przygotować i wypić gorącą czekoladę !  :) Nie możemy się doczekać kolejnych zadań, które czekają na nas w Kalendarzu Adwentowym przygotowanym przez Naszą Panią !

opr. Zuzanna Jedynak

• TEATRZYK MŁODEGO WIDZA NA SZKOLNEJ SCENIE

• 30 listopada, z okazji pożegnania jesieni, uczniowie z klas 3a i 3c zaprosili swoich rówieśników oraz przedszkolaków z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr4 w Bielawie, na spektakl teatralny pt.” Zaczarowana różdżka”. Na scenie pojawiła się Pani Jesień oraz mieszkańcy lasu: wiewiórka, zajączki, jeże, niedźwiedź, sroczka, ptaszki, lis, wilk, myszka, sowa a także grzybki, krasnale  i wiatr. Beztroskie zwierzątka, wykradły czarodziejską różdżkę Pani Jesieni z zamieram zmiany pór roku. Gdy zrozumiały, że nie mogą zmienić biegu czasu, przeprosiły i oddały różdżkę właścicielce. Zaś dobra Pani Jesień pomogła im przygotować się do nadejścia Pani Zimy, która sypnęła już pierwszym śniegiem.

Gratulujemy trzecioklasistom odwagi i zaangażowania podczas pracy nad spektaklem. Cieszymy się, że przedstawienie wniosło tyle ciepła i w sali zapanowała miła, radosna atmosfera.

opr. A.Adamczyk,  K.Fedorowicz

• ZDOBYLIŚMY III MIEJSCE

• Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Koszykowej w Dzierżoniowie. Nasza drużyna na III miejscu:)

Gratulacje!