• POWER

• Liderzy Bielawskiej Kuźni Talentów

• Opis projektu oraz regulamin:

Drodzy Rodzice uczniów klas 6 i 7,
          rozpoczynamy realizację drugiego już projektu wyjazdu 30 uczniów ( 15 z 6 klasy, 15 z 7 klasy) na tygodniowy pobyt w Rumunii. Tytuł projektu brzmi "Liderzy Bielawskiej Kuźni Talentów". Wyjazd odbędzie się pod koniec września tego roku. Aby uczeń mógł wziąć w nim udział, musi spełniać odpowiednie kryteria, o których przeczytają Państwo w załączonym regulaminie. Ze względu na kryteria, rekrutację rozpoczęliśmy po radzie klasyfikacyjnej uczniów, analizując ich tegoroczne osiągnięcia. Dziś lub jutro uczniowie, którzy osiągnęli wyniki, spełniające wskazane kryteria, otrzymają karty zgłoszenia, które Rodzic wypełnia. Wypełnione karty należy złożyć w sekretariacie szkoły do najbliższego czwartku do godz. 12.00. Komisja rekrutacyjna w celu wyłonienia kandydatów spotyka się w piątek. Tego tez dnia zakwalifikowani uczniowie zostaną powiadomieni o fakcie.

Regulamin_rekrutacji.pdf

Karta_zgloszenia_ucznia.pdf