• Dzień Kobiet

•  Jak co roku o tej samej porze uroczyście obchodziliśmy Dzień Kobiet w naszej szkole. 6 marca 2020 r. uczniowie przygotowali dla swoich koleżanek z klas niespodzianki, były życzenia, słodkości, występy i oczywiście kwiaty.

• WIECZOREK JASIA i MAŁGOSI

• Młodzi detektywi z naszej szkoły z klasy 5 f wraz z rodzicami, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi 28 lutego 2020 r. w auli szkoły podsumowali profilaktyczny Program Domowych Detektywów pn. „Jaś i Małgosia na tropie”. Uczniowie przedstawili swoje prezentacje na wybrane tematy, np. „Alkohol, a mózg”, „Wpływ alkoholu na nasze ciało”, „Łagodzenie stresów”, „Reklama a alkohol”, itp..

• Spotkanie zawodoznawcze

• Uczniowie klas VIII  wzięli udział w Giełdzie Edukacji i Pracy, która odbyła się 27 lutego 2020 r. w budynku bielawskiego Art-Inkubatora. Podczas spotkania ósmoklasiści uczestniczyli w panelu dyskusyjnym nt. wyboru dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej, zwiedzili stoiska szkół branżowych oraz skorzystali z indywidualnego poradnictwa zawodowego. Organizatorem przedsięwzięcia był Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie.

• Konkurs powiatowy

• 27 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie, odbył się III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych i Zjednoczonym Królestwie dla klas VII. Nasza reprezentacja, w składzie: Alicja Hordyj, Filip Świerszczewicz, Nadia Krasińska i Kamil Kulawik wywalczyła II miejsce.Serdecznie gratulujemy!!!

opr. Sylwia Stachowicz

• Dolnośląskie sukcesy naszych uczniów

• Ponad 50 uczniów z całego Dolnego Śląska zgłosiło się do udziału w I Dolnośląskim Festiwalu Piosenki Polskiej „Gdzie Ci artyści szaleni” zorganizowanym w Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Grębocicach 6 lutego 2020 r.. Młodzi artyści śpiewali utwory m.in. Natalii Kukulskiej, Maryli Rodowicz,Marka Grechuty, Anny Jantar, Anny German.Poza prezentacją umiejętności wokalnych uczniów, celem konkursu było m.in. promowanie polskiej piosenki wśród dzieci i młodzieży, a także popularyzacja twórczości artystycznej z lat 70., 80. i 90.Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Budziak, Artur Droś, Alicja Hordyj i Maja Cędrowicz kolejny raz odnosząc sukcesy.w kat. II- 1 miejsce otrzymał Artur Drośw kat. IV- wyróżnienia wyśpiewały Alicja Hordyj i Maja Cędrowicz.